مزایای استفاده از قفسه فلزی در سوپرمارکت

قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی
چگونه با استفاده از خدمات مشتری فروش را افزایش دهیم؟
سپتامبر 7, 2019
تاثیر موسیقی بر فروش
تاثیر موسیقی بر افزایش فروش در فروشگاه
نوامبر 13, 2019
قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - قفسه هایپرمارکت

قفسه بندی سوپرمارکت

میزان فروش درون فروشگاه به تمام تلاش ها و استراتژی های بازاریابی که در سوپرمارکت یا هایپرمارکت به منظور جلب توجه خریداران به محصولاتی که ارائه می دهید انجام می شود، بستگی دارد. تمام تلاش های بازاریابی شما در نهایت به یک هدف که فروش محصولات و کسب سود است، منتهی می شود. برای رسیدن به این هدف لازم است فروشگاه خود را به بهترین نحو طراحی کرده و از تجهیزات فروشگاهی مانند قفسه فلزی و یخچال و فریزر فروشگاهی، بگونه ای استفاده کنید که از حداکثر فضای موجود در فروشگاه برای چیدمان محصولات بهره ببرید. استفاده از تاثیر قفسه بندی بر فروش یکی از روش های بازاریابی برای افزایش فروش می باشد.

ویژگی های قفسه فلزی سوپرمارکت

قفسه فلزی یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در فروشگاه می باشد، زیرا می تواند وزن قابل توجهی از محصولات را تحمل کرده و در برابر طیف وسیعی از عوامل محیطی مقاومت کند. این قفسه ها در برابر رطوبت مقاوم بوده و در اثر شستشو با آب زنگ نمی زنند و می توانید به راحتی آن ها را تمیز نمایید. همچنین برای استفاده در محیط های مرطوب و سردخانه ها به منظور ذخیره سازی محصولات، گزینه مناسبی می باشند.

یکی از مزایای قفسه های فلزی در مقایسه با قفسه های چوبی یا پلاستیکی، مقاومت بالا در برابر ضربه بوده که در اثر برخورد چرخ خرید فروشگاهی با قفسه ها، قفسه ها دچار خردگی یا شکستگی نشده و دفرمه نمی شوند. از این رو می توان به مدت طولانی تری از آن ها استفاده کرده و نیازی به جایگزینی و خرید مجدد قفسه ندارید. بنابراین با یکبار هزینه کردن و خرید قفسه فلزی، به نوعی در هزینه ها صرفه جویی کرده اید.

متداول ترین رنگ های مورد استفاده در قفسه سوپرمارکت، رنگ های سیاه و سبز است، زیرا باعث می شود محصولات قرار گرفته روی قفسه ها در تضاد با رنگ تیره پس زمینه، جلوه بهتری داشته و توجه مشتریان را بیشتر جلب کنند. قفسه فلزی سوپرمارکت دارای انواع مختلفی شامل قفسه یک طرفه (دیواری)، قفسه دوطرفه، سرقفسه (قفسه سرلاین) و قفسه میوه و سبزیجات است که باید با توجه به نیازتان و در نظر گرفتن ابعاد فروشگاهتان، بهترین قفسه فلزی را انتخاب نمایید.