اهمیت نورپردازی در قفسه ها

مدیریت فضای خرده فروشی
اهمیت مدیریت فضای خرده فروشی
ژانویه 19, 2020
قفسه سوپرمارکت - قفسه مغازه - قفسه فروشگاهی
مزایا و ویژگی قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی
فوریه 2, 2020
قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه سوپرمارکت - قفسه فلزی - قفسه سوپرمارکت

همواره ما در مقالات قبلی درباره چیدمان قفسه ها و چیدمان اجناس در قفسه ها صحبت کرده ایم. در این مقاله می خواهیم کمی درباره نور در میان قفسه ها و همچنین قابلیت قفسه های مونوشلف درکمک به نورپردازی بهتر و بالا بردن فروش صحبت کنیم.

در ابتدا دوره ای بر تکنولوژی تولید قفسه های مونوشلف می کنیم که با استفاده از خمش سرد ساخته شده اند که به ما این قابلیت را داده است که در هر کف طبقه برای نور پردازی داخل قفسه فضایی را تعریف کنیم. هرچه نوری که بر اجناس داخل قفسه تابیده می شود برای چشم دلنوازتر باشد، امکان افزایش فروش بالاتر می رود.

در قفسه مونوشلف با استفاده از نورهای خطی و جا نمایی آن ها در فضای زیر کف طبقه ها می توانید محیطی مطلوب با تابش نور کافی بر اجناس را ایجاد کنید. توجه داشته باشد که باید با استفاده از تکنولوژی مهندسی نور، میزان نور محیطی کافی را نیز در فضای میان ردیف قفسه ها نیز ایجاد کنید.

کف طبقه قفسه های مونوشلف را می توانید به راحتی جا به جا کنید و در ارتفاع  مطلوب و مورد نظر خود قرار دهید. می توانید به راحتی با توجه به اندازه اجناسی که در قفسه ها قرار می گیرد فاصله میان کف طبقه ها را تنظیم کنید. هنگامی که کف طبقه و چیدمان اجناس در طبقه ها با توجه به نکاتی که در مقالات قبل در مورد چیدمان صحیح اجناس و جانمایی گروه کالاهای مختلف گفته شد را انجام دادید نوبت به نورمی رسد.

نور در کف طبقه قفسه های مونوشلف در جلو کف طبقه و عقب کف طبقه با توجه به گروه کالایی چیده شده نصب می شود. سپس نور محیطی را به میزان کافی تنظیم کنید تا اجناس به نحو احسنت قابل دیده شدن باشند. در کنار قابلیت نصب نور در کف طبقه ها، قفسه های مونوشلف با طراحی به روز دنیا و استفاده از آخرین متدهای ساخت این قابلیت را دارند تا انواع اکسسوری های برندینگ را نیز بر روی آن ها نصب کنید.

می توانید با نصب برند لاین ها نام برند موجود در هر طبقه را جداگانه نمایش دهید و همچنین با استفاده از لیبل های قیمت مونوشلف قیمت ها را به تفکیک به مشتری ها اعلام کنید. قفسه های مونوشلف به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید به راحتی اکسسوری هایی که نیاز به برق رسانی دارند، مانند صفحات ال ای دی و دیگر اکسسوری های قفسه ای استفاده کنید چرا که مونوشلف از پیش محل رد شدن سیم های برق را برای شما طراحی کرده است. تمامی قابلیت های ذکر شده و استفاده صحیح از این قابلیت ها و همچنین استفاده از نور محیطی مناسب و چیدمان صحیح اجناس در قفسه ها می تواند فروش شما را بالا ببرد.

با استفاده از قفسه های مونوشلف که می توانید در طیف رنگ های مختلفی سفارش گذاری کنید و استفاده از امکاناتی که مونوشلف برای شما فراهم کرده است فروش خود را افزایش دهید و همچنین با توجه به روش ساخت و رنگ این قفسه ها می توانید تا سال ها از آن استفاده کنید.