قفسه فلزی گوندولا

تاثیر موسیقی بر فروش
تاثیر موسیقی بر افزایش فروش در فروشگاه
نوامبر 13, 2019
سر قفسه فروشگاهی
اهمیت استفاده از سر قفسه فروشگاهی
دسامبر 8, 2019
تاثیر رنگ بر فروش

قیمت قفسه هایپرمارکت

یکی از چالش هایی که مدیران و صاحبان فروشگاه ها با آن روبه رو هستند، استفاده از قفسه بندی مناسب در فروشگاه است. بدین منظور بسیاری از فروشندگان به استفاده از قفسه گوندولا روی آورده اند. این نوع قفسه بندی دارای مدل های مختلفی شامل قفسه یک طرفه یا دیواری، دو طرفه و سرقفسه است و از آن ها اغلب به عنوان قفسه سوپرمارکت و قفسه هایپرمارکت استفاده می شود. قفسه فلزی گوندولا برای بسیاری از مشاغل در صنایع مختلف گزینه ای محبوب بوده و دارای مزایای زیادی است.

امروزه تعداد زیادی فروشگاه خرده فروشی در سطح شهر وجود دارد، بنابراین رقابت در این صنعت بالا بوده و هدف هر خرده فروش این است که فروش خود را به حداکثر برساند. ظاهر و احساس کلی فروشگاه بسیار مهم است. کف فروشگاه، قفسه بندی فروشگاه و نحوه چیدمان قفسه های فروشگاهی همگی تاثیر چشمگیری در تجربه مشتریان از خرید در فروشگاه شما دارند.

قفسه فلزی گوندولا

همه کاره

واحدهای قفسه فلزی گوندولا یکی از گزینه های مناسب برای همه فروشگاه ها است، زیرا همه کاره بوده و می توانند برای رفع هرگونه نیازی مفید و سازگار باشند. نصب قفسه فلزی بسیار راحت بوده و بدون نیاز به پیچ و مهره و هیچگونه ابزار خاصی در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین می توان در صورت نیاز طبقات قفسه فلزی را به آسانی جابجا کرده و ارتفاع آن ها را تغییر داد.

به حداکثر رساندن فضا

در هر صنفی که باشید، قفسه فلزی گوندولا به دلیل تطبیق پذیری و توانایی در به حداکثر رساندن فضا، گزینه ای کارآمد برای ذخیره محصولات است. قفسه فلزی دارای استحکام بالایی بوده و این امکان را فراهم می آورد تا حجم بالایی از محصولات را روی آن قرار دهید. این امر موجب می شود تا علاوه بر استفاده از حداکثر فضای موجود در فروشگاه، محصولات زیادی را در معرض نمایش و دید مشتری قرار دهید.

افزایش سود

قفسه فلزی گوندولا فرصتی را فراهم می کند تا با قرار دادن محصولات در ارتفاعات و مکان های مناسبی از فروشگاه، احتمال دیده شدن کالاها توسط مشتری و خرید آن ها را بالا برده و در نتیجه سود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.