اهمیت استفاده از سر قفسه فروشگاهی

تاثیر رنگ بر فروش
قفسه فلزی گوندولا
دسامبر 1, 2019
تبلیغات درون فروشگاهی
تبلیغات درون فروشگاهی و تاثیر آن بر فروش
دسامبر 30, 2019
سر قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه سوپرمارکت - قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - قفسه سوپرمارکت

به عنوان یک صاحب یا مدیر فروشگاه خرده فروشی، بدون شک به تاثیر قفسه بندی بر فروش و جذب مشتری آگاهی داشته و می دانید که فضای خاصی در قفسه فروشگاهی مانند طبقات بالایی، جذب مشتری کمتری دارند و طبقات میانی و هم سطح با چشم، مطلوب ترین قسمت قفسه ها به حساب می آیند. در برخی از فروشگاه ها، تولید کنندگان مایل به پرداخت هزینه های زیادی هستند تا بتوانند به بهترین قسمت قفسه بندی خرده فروشی در یک فروشگاه دسترسی داشته باشند، زیرا می دانند که قرار دادن محصولاتشان در قسمت مطلوب قفسه فروشگاهی، فروش سریع تر و بیشتر را برای آن ها به همراه خواهد داشت. در یک فروشگاه هیچ منطقه ای به اندازه ابتدای راهروی قفسه ها برای نمایش محصولات با ارزش نیست. Endcaps (سر قفسه فروشگاهی) به شما به عنوان یک خرده فروش این امکان را می دهد تا تعدادی از اهداف خود را تحقق ببخشید. قفسه سرلاین یکی از تجهیزات فروشگاهی است که مشتریان به محض ورود به فروشگاه آن را می بینند؛ بنابراین نوع چیدمان محصولات روی آن می تواند باعث جلب توجه مشتری شود. سر قفسه ها چشم نواز بوده و دید خوبی از محصولات را به مشتریان ارائه می دهند.

سر قفسه

قیمت قفسه فلزی – خرید اینترنتی قفسه فلزی – قفسه فروشگاهی – قفسه فلزی – قفسه سوپرمارکت

سرقفسه فروشگاهی دارای زاویه دید 270 درجه بوده و کالاهای چیده شده روی آن از سه جهت قابل مشاهده می باشند. این قسمت از فروشگاه محل مناسبی برای قرار دادن کالاهای خاص مانند محصولات پر طرفدار یا کالاها با قیمت ویژه و تخفیف خورده هستند. در محیط های مدرن خرده فروشی امروزه، به ویژه فروشگاه های بزرگ مانند فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها که حجم بالایی از محصولات را ارائه می دهند، مشتریان اغلب تمایلی به ورود به راهروهای طولانی ندارند؛ بنابراین نوع محصولاتی که روی سرقفسه ها می چینید اهمیت زیادی در جذب مشتری دارد؛ زیرا می تواند مشتریان را ترغیب کند برای دیدن محصولات وارد راهروی قفسه ها شده و یا بدون دیدن محصولات روی قفسه ها از آن جا عبور کنند.

سر قفسه ها محل مناسبی برای قرار دادن محصولات فصلی یا کالاهایی است که می خواهید زودتر به فروش برسند است. محصولاتی که تاریخ انقضای آن ها نزدیک است را در این قسمت از فروشگاه قرار داده تا بیشتر دیده شوند.