۴ محصول مهم در تجهیزات فروشگاهی

طراحی مغازه - قفسه بندی مغازه
اهمیت قفسه فروشگاهی بر افزایش فروش
می 6, 2020
قفسه میوه فروشی - قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی

قیمت قفسه فروشگاه میوه

قاعدتاً در هر کسب‌وکاری اولین موردی که به چشم می‌آید، تجهیزات آن است. در یک فروشگاه مشتریان به چند فاکتور مهم توجه دارند. جدای نظافت و پاکیزگی فروشگاه و کالاهای فروشی آن، تجهیزات فروشگاهی است که بسیار مهم است. تجهیزات فروشگاهی شامل تمامی وسیله‌هایی می‌شود که فروشگاه را منظم‌تر و عمل خرید را برای مشتریان سهولت می‌بخشد. برای فروشگاه خود باید از تجهیزاتی استفاده کنید که علاوه بر زیبایی کیفیت خوبی داشته باشند و متناسب با نوع کارایی فروشگاه شما داشته باشند. تجهیزات فروشگاهی تنوع بسیار بالایی دارند و شما باید بر اساس نیازهای خود خرید مناسبی داشته باشید. ما در این قسمت از سری مقالات مونوشلف قضد داریم تا را شما را با ۳ محصول اصلی و کارمد برای تجهیزات فروشگاهی آشنا کنیم. این تجهیزات از اساسی ترین و مهم ترین های هر فروشگاهی است. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

یخچال‌ها:

در یک فروشگاه بزرگ و باکیفیت یخچال ‌های متنوعی وجود دارند. در فروشگاه‌ها و تازه بازارهایی که جدیداً در حال زیادشدن هستند، برای اینکه مواد غذایی در حالت اولیه خود بمانند و همچنین خرید برای مشتریان راحت‌تر باشد، از یخچال‌های متنوعی استفاده می‌شود. فریزرهای مختلف، یخچال‌های متنوع و… همگی مواردی هستند که در یک فروشگاه استفاده می‌شوند. قطعاً در فروشگاه‌های بزرگ‌تر تنوع مواد غذایی بیشتر است، برای همین تنوع یخچال و فریزر بالا است. از مهمترین نکاتی که در زمان خرید یخچال و فریز فروشگاهی باید به آن توجه کنید٬‌کیفیت این محصول است٬ زیرا این محصولات در طول مدت شبنه روز مدام در حال کار هستند تا مواد که در آنها قرار دارند علاوه بر حفظ تازگی از فاسد شدن آن نیز جلوگیری شود. همانطور که در بالا اشاره شد٬ تنوع در این محصول بسیار زیاد است و شما میتوانید با مراجعه به سایت های مختلف از این محصولات بازدید کنید. یکی از سایت های فروشگاهی که به تازگی در این حوزه شروع به فعالیت کرده است٬ وب سایت شاپ لاین است که تمامی محصولات آن نیز دارای گارانتی و در تنوع بسیار بالایی برای شما عرضه شده است. تیم مونوشلف همواره در تلاش از تا علاوه بر راهنمایی های کاربری به شما عزیزان٬‌ تمامی افرادی که در صنعت خرده فروشی ایران فعالیت می کنند و کارشان دارای کیفیت است را به شما عزیزان معرفی کند.

طراحی قفسه فروشگاهی

طراحی قفسه فروشگاهی

سبدهای خرید:

مطمئناً در فروشگاه‌های بزرگ، به‌خصوص در زمان‌هایی که مشتریان خریدهای بسیاری دارند، باید خدمات ویژه‌ای ارائه داد. سبد و یا چرخ های مخصوص خرید گزینه خوبی برای این کار هستند. در این صورت مشتریان با راحتی و آسایش بیشتر به خرید خود می‌پردازند و نیازی نیست که مشتریان به‌سختی محصولات فروشگاه را در دست بگیرند. چرخ خرید یکی از مهم‌ترین تجهیزات فروشگاهی است. این چرخ‌ها کمک بسیاری به مشتریان می‌کنند و خریدی لذت‌بخش برای مشتریان فراهم می‌کنند. مشتریان با استفاده از چرخ‌های خرید راحتی بیشتری دارند. از نکات برجسته چرخ خرید فروشگاهی٬ سبک بودن و راحتی در حرکت آنهاست که قبل از خرید این محصول باید به این ۲ نکته مهم توجه کنید.

قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - قفسه سوپرمارکت

قفسه سوپرمارکت

میز و پوز صندوق فروشگاه:

رسیدیم به قسمتی از فروشگاه که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های فروشگاه است. تجهیزات فروشگاهی دیگر همگی مرتبط به مشتریان است، اما میز و پوز قسمت‌های از تجهیزات فروشگاهی هستند که مرتبط با مدیریت و کارکنان می‌باشند. شروع و پایان خرید مشتریان، مرتبط به این میز می‌شود و مردم با مراجعه به این قسمت، سؤالات خود را می‌پرسند و پرداختی‌ها از طریق این میز انجام می‌شود. پس هرچقدر این میز بهتر باشد و دارای طرح خاصی باشد بهتر است. به تعریف دیگر این میز چهره فروشگاه شما می‌باشد و هرچه این میز بهتر باشد، قطعاً فروشگاه شما بهتر خواهد بود. سهولت استفاده٬‌ جایگاه فروشنده٬ فضای میز و اطراف میز و … از نکات بسیار مهم در میز صندوق فروشگاهی است.

میز صندوق فروشگاهی - میز چک اوت

قیمت صندوق فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

گزینه بعدی قفسه‌های خرید می‌باشند. قفسه‌های خرید تمام نظم یک فروشگاه می‌باشند. قفسه‌های مختلف علاوه بر نظمی که به فروشگاه می‌دهند، که علاوه بر تقسیم‌بندی اجناس راحتی در خرید را به وجود می‌آورند. قفسه‌های متنوعی برای فروشگاه‌ها ساخته‌ می‌شوند که دارای کاربری های متفاوتی هستند. اهم این قفسه ها٬‌ قفسه فلزی است که برای چیدن محصولات و مایحتاج های افراد در آنها استفاده میشود. توجه به کیفیت مواد اولیه در ساخت و کیفیت نهایی این محصول نیز بسیار مهم است. بیش از ۸۰٪ از فضای فروشگاه شما را قفسه های فروشگاهی به خود اختصاص داده است. پس در چیدمان این قفسه ها و فضای بین آنها برای عبور مشتریان بسیار بسیار توجه کنید. این محصول نیز به دلیل استفاده بسیار زیاد و بعضا قراردادن تعداد زیادی کارلا روی آن بعد از مدتی در صورتی که از مواد مرغوب در آن استفاده نشده باشد دارای خمیدگی در کف طبقات می شود که ظاهر فروشگاه شما را به شدت نامناسب و زشت می کند.

قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه سوپرمارکت – قفسه فلزی – قفسه سوپرمارکت

 

شرکت مونوشلف با بیش از ۱۵ سال تجربه تحصصی در حوزه قفسه فروشگاهی٬‌قفسه انبار و تجهیزات فروشگاهی٬ میتواند شما را در انتخاب بهترین محصول برای فضای فروشگاهی شما راهنمای خوبی باشد. مشاوران ما همواره در تلاش هستند تا با ارائه خدمات کاملا متفاوت٬ رویای موفقیت شما را به واقعیت تبدیل کنند. 

 

لوازم فروشگاهی دیگر:

به‌غیراز وسایل گفته‌شده وسایل دیگر نیز به‌عنوان تجهیزات فروشگاهی استفاده می‌شوند.

  • اکسسوری فروشگاهی یکی از وسایلی است که علاوه بر زیبایی که به فروشگاه می‌دهد، عمل خرید را راحت‌تر می‌کند. با استفاده از این وسیله می‌توان قیمت‌ اجناس را بر روی آن نصب نمود. علاوه بر این اکسسوری لباس هم در فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. لباس‌های مختلف را می‌توان روی اکسسوری‌های خاص نصب نمود.
  • مورد بعدی ترازوهای فروشگاه هستند. ترازوها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و دارای آپشن‌های مختلف اندازه‌گیری باشند. قطعاً در یک فروشگاه مجلل و بزرگ نمی‌توان از ترازویی قدیمی استفاده نمود. برای همین باید از ترازوهایی با آپشن‌های بالا استفاده کرد.
قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی

قیمت قفسه سوپرمارکت

درنهایت باید گفت که تجهیزات فروشگاهی تمام آبرو و چهره یک فروشگاه هستند. استفاده از لوازم و وسایل مختلف قطعاً زیبایی خاص خود را دارد. استفاده از اکسسوری‌های متنوع و سبدهای خرید، چرخ‌ها، قفسه ها و… همگی در جهت جلب رضایت مشتری انجام می‌شوند. طبیعی است که تنوع قفس‌ها و یخچال‌ها بیشتر باشد. برای اینکه مواد غذایی و محصولات فروشگاه شما سروسامان داشته باشند، باید از یخچال‌ و قفس‌های مختلفی استفاده کنیم. برای مثال برای گوشت یخچال‌های خاصی استفاده می‌شود و برای لبنیات یخچال‌های خاصی استفاده می‌شوند. سعی کنید برای فروشگاه خود از لوازم متنوعی استفاده کنید؛ زیرا مشتریان پس از تجربه یک خرید راحت قطعاً رضایت خواهند داشت.