موارد استفاده از قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی

قفسه سوپرمارکت - قفسه مغازه - قفسه فروشگاهی
علمی به نامِ «چیدمان قفسه های فروشگاهی»
فوریه 9, 2020
چیدمان سوپرمارکت - چیدمان مغازه
جایگاه چرخ های خرید فروشگاهی در طراحی سوپرمارکت ها و افزایش فروش
فوریه 22, 2020
قفسه فلزی - قفسه فروشگاهی - قفسه سوپرمارکت

قیمت قفسه فلزی

قفسه فلزی یا قفسه فروشگاهی، مزایای بیشتری نسبت به انواع مشابه دارد و برای ذخیره سازی انواع کالاها در فروشگاه و انبار کاربرد دارد. بابت جنس آن که از فلز است در هنگام جابجایی و انتقال به قسمت های مختلف، صدمه ای به آن وارد نمی شود و امکان خراب شدن و شکسته شدن آن بسیار ضعیف است و از آنجا که توان و استقامت بالایی دارد، موجب سقوط و آسیب دیدن به کالاها نمی شود. همچنین برای جلوگیری از خوردگی قفسه و زنگ زدگی آن از رنگ و روکش گالوانیزه استفاده می کنند، به همین دلیل از لحاظ ظاهر همواره زیبایی خود را حفظ می کند؛ همچنین اندازه های متفاوت و مناسب آن با هر فضایی سازگار می باشد و اما می پردازیم به چند مورد از حرفه هایی که به این نوع قفسه ها نیاز دارند :

قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - قیمت قفسه فلزی

فروش قفسه فروشگاهی

بسیاری از مشاغل و صنایع برای نگهداری از محصولات خود به سردخانه نیاز دارند. مانند کسب و کارهایی که با صنایع دارویی و یا مواد شیمیایی و بیولوژیکی در ارتباط هستند نظیر بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز تحقیقاتی و حتی شرکت های کامپیوتری که برخی قطعات و میزبان سرورها حتما به فضای خنک نیاز دارند، در غیر این صورت داغ می شوند. در این حالت قفسه فلزی بهترین گزینه برای سردخانه ها هستند که می توان مواد مختلف را بر روی آن ها نگه داشت، از آنجا که جنس آن ها از فلز است، مقابل انواع مختلف دما مقاومت دارند و به خاطر دوام بالای آن در برابر سرما بسیار کارآمد هستند؛ همچنین ایمنی بالایی دارند، بنابراین یکی از کاربردهای آن در سردخانه ها می باشد.

قفسه هایپرمارکت - قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی

قفسه فلزی – قفسه فروشگاهی

صاحبان سوپرمارکت٬ هایپرمارکت و خرده فروشی ها، به طور قطع برای نگه داشتن اجناس خود چه در انبار و چه داخل فروشگاه، نیازمند قفسه فلزی و یا قفسه فروشگاهی هستند. استفاده از این قفسه بندی در انبار چندین حسن دارد از جمله، از فضای کم انبار بیشترین بهره وری را می توان برد و محصولات و اجناس را می توان مرتب طبقه بندی کرد، از آنجا که کالاها با نظم خاصی چیده شده خطر آسیب دیدن آن ها به حداقل می رسد و میزان ضرر و زیان فروشگاه کاهش می یابد. از دیگر مزایای آن، سهولت در گذاشتن و برداشتن کالا بین چندین کالاست که در وقت نیز به قدر کفایت صرفه جویی می شود. قفسه های داخل فروشگاه، معمولا در سبک های یک ردیف و دو ردیف متصل می شوند و نصب آسان، تنظیم طبقات در فاصله های متفاوت و امکان حذف ستون، از مزایای آن است.

از این قفسه ها همچنین می توان برای ذخیره و نگهداشتن کاغذ، برای مدت طولانی استفاده کرد، زیرا وزن زیادی را می توانند تحمل کنند و نگهدارنده بانک اطلاعاتی می باشند.

تاثیر رنگ بر فروش - قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - تجهیزات فروشگاهی

قیمت قفسه هایپرمارکت – قیمت قفسه فلزی – قفسه فروشگاهی

بعضی از قفسه های فلزی به صورت استریل طراحی شده اند، از این بابت که مواد غذایی موجود در انبار رستوران ها یا کافی شاپ ها بر روی آن ها نگهداری شود و فضایی سالم و بدون میکروب برای مواد خوراکی ایجاد می کند.

در مغازه های مکانیکی و نمایندگی های خودرو، بهترین وسیله برای نگهداری ابزار، همان قفسه های فلزی به دلیل ساختار محکمی است که دارند.

شرکت مونوشلف با بیش از ۱۵ سابقه تخصصی در تولید قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی آماده ارائه بهترین محصولات به شما عزیزان است.
مشاوران شرکت مونوشلف همواره در تلاش هستند تا ارائه بهترین پیشنهادات و اشتفاده از حداکثر فضای شما٬ رضایت شما را جلب نمایند که در این مدت توانسته است به موفقیت دست پیدا کند.

برای دریافت استعلام قیمت و مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده برخی از نمونه کارهای ما روی لینک زیر کلیک کنید.