مزایا و ویژگی قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی
اهمیت نورپردازی در قفسه ها
ژانویه 26, 2020
چیدمان قفسه فروشگاهی
چگونگی چیدمان قفسه های فروشگاهی برای رسیدن به سودآوری
فوریه 3, 2020
قفسه سوپرمارکت - قفسه مغازه - قفسه فروشگاهی

فروش قفسه سوپرمارکت

قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی

امروزه در تجاری سازی و بهینه سازی فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت ها، قفسه فلزی یا همان قفسه فروشگاهی نقشی مهم و اساسی دارند. نوع فلزی این قفسه ها، به دلیل پیشرفت تکنولوژی و طراحی های متنوع در خصوص ساخت قفسه، نسبت به جنس پلاستیکی و چوبی آن بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و خواهان بیشتری دارد؛ از این جهت که نوع چوبی آن پس از مدتی پوسیده شده و حتی ممکن است توسط موریانه خورده شده و بوی بدی ایجاد کند. نوع پلاستیکی آن نیز استحکام لازم را نداشته و در اثر فشار کالاها، احتمال شکستگی آن بالا می رود؛ از این رو بهترین گزینه همان قفسه فلزی است که قدرت و مقاومت بسیار بالا مقابل رطوبت، ضربه و فشار دارد و به همین دلیل، امنیت اجناس و کالاها تامین شده و خسارت های فروشگاه را به حداقل می رساند.

 

 

قفسه فروشگاهی - قفسه فلزی - قیمت قفسه فلزی

فروش قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی - قفسه فروشگاهی - قیمت قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه فلزی مونوشلف

مزایای قفسه بندی در فروشگاه

قفسه بندی موجب نظم و هماهنگی بین اجناس می شود، مشتریان را به سمت کالاهای مورد نظر راهنمایی می کند و یکپارچگی در فروشگاه ایجاد می کند، بنابراین استفاده از آن ها در بازار تجاری و رقابتی امروزه بدیهی و واجب است. از جمله مزایای قفسه فلزی می توان به چند مورد اشاره کرد :

با توجه به اینکه دارای ابعاد و طراحی متنوع هستند، جابجایی آن ها ساده است و به راحتی می توان به قسمت های مختلف فروشگاه منتقل کرد. به قدر کفایت در محیط و مکان موجود صرفه جویی می شود و می توان بهترین و بیشترین استفاده را از فضای فروشگاه  برد.

طراحی داخلی فروشگاه - قفسه فلزی - قفسه فروشگاهی

چیدمان سوپرمارکت

از آنجا که در این قفسه ها قابلیت جابجایی فاصله بین طبقات در ارتفاع وعرض وجود دارد، چیدمان محصولات و اجناس بر روی آن ساده تر است و طبعا دسترسی افراد نیز به کالاهای مورد نیاز راحت تر است. قفسه فلزی در رنگ های متنوع موجود است به همین دلیل، موجب زیبا سازی مکان و فضای موجود می شود و می توان آن را با دیزاین محیط داخلی هماهنگ کرد.

قفسه های فروشگاهی مونوسلف

شرکت مونوشلف از دیرباز در صدد جلب رضایت مشتری بوده و همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین محصولات و تجهیزات فروشگاهی علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه شما٬ زیبایی فروشگاه شما را جند برابر کند . قفسه های فلزی مونوشلف با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا٬ اقدام به تولید قفسه فلزی فروشگاهی با بهترین کیفیت ممکن کرده است .

شما هم اکنون میتوانید حهت دریافت مشاوره رایگان و همچنین اطلاع از آخرین قیمت قفسه فروشگاهی با تیم فروش این شرکت تماس حاصل نمایید. ارائه بهترین مشاوره بر اساس فضا و بودجه شما توسط ما کمترین خدمتی است که می توانیم برایتان انجام دهیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید