قفسه و کابینت های فروشگاهی به دلخواه شما!

گروه دینا در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی کیش
ژانویه 23, 2018
قفسه هایپرمارکت - قفسه فلزی - قفسه فروشگاهی
نحوه چیدمان قفسه های فروشگاهی
آوریل 10, 2018
قفسه سوپرمارکت - قفسه آرایشی بهداشتی

قیمت قفسه آرایشی بهداشتی

انتخابِ سازه ها، قفسه ها و کابینت های فروشگاهی و طراحیِ آن ها متناسب با فضای فروشگاه خرده فروشی تان نه تنها اهمیت بسیار بالایی دارد، بلکه می تواند روی کسب و کار شما و نوساناتِ میزان فروش تان و رفتارِ خرید مشتریان تان تأثیر چشمگیری داشته باشد. برای اینکه بتوانید کسب و کارِ خرده فروشیِ موفق و سودآوری داشته باشید بایستی هم از نیازهای خودتان به عنوان مدیر یا صاحب کسب و کار فروشگاه خرده فروشی آگاهی داشته باشید و هم بدانید مشتری به دنبال چیست. در این راستا، انتخاب کابینت فروشگاهی و قفسه های درب دار فروشگاهی یا بدونِ درب (جلو باز) هم می تواند به زیبایی و جذابیت فضای فروشگاه تان بیفزاید و هم کارآییِ فضایتان را بالا ببرد تا موجبات رفاه، آسایش و رضایت مشتریان فراهم آید.

ظاهرِ کابینت ها و قفسه های فروشگاه

کابینت ها و قفسه های فروشگاهی، ظاهرِ لطیف و شسته و رفته ای به فروشگاه می بخشند، ضمن اینکه سطحِ چوبی آن ها حسِ «در خانه بودن» را به مشتریان القاء می کند. ترکیب بسیار زیبای چوب و فلز را می توانید در قفسه پوشاک و یا قفسه نان مونوشلف به خوبی مشاهده کنید. با استفاده از این قفسه ها و کابینت های چوبی می توانید فضای عرضه ی کالاهایتان را در فروشگاهِ خود، به فضایی دلنشین و گرم تبدیل کنید. به جای اینکه با استفاده از سازه ها و قفسه های فلزی و زُمخت، ظاهری ناخوشایند به آن ببخشید و فضایی خشن و ناملایم را در ذهن آن ها ترسیم کنید.

سوپرمارکت میتا کیش حکیمیه

کارکرد و کارآییِ کابینت و قفسه فروشگاهی

بسته به سازه ها، کابینت و قفسه فروشگاهی که برای نگهداری کالاهای فروشگاه و عرضه ی آن ها به مشتریان نیاز دارید، این سازه ها می توانند به صورت کابینت های جلو باز، درب دار (چوبی یا شیشه ای)، یا قفسه های پارتیشن بندی شده ساخته و در فروشگاه نصب شوند. این سازه ها، در انواعِ شکل و فُرمِ خود، هم می توانند کارآییِ فروشگاه را به عنوان کسب و کار خرده فروشی بالا ببرند و هم باعث شوند که از حداقل فضا، حداکثر استفاده برای گنجاندن و عرضه کردنِ کالاها تا حداکثرِ میزان ممکن امکان پذیر باشد، بدونِ اینکه ایجاد به هم ریختگی و بی نظمی کنند. بعلاوه اینکه با این ساختارِ قفسه بندی شده و کابینت شکل، امکانِ پنهان نمودنِ سطل های زباله و لوازمی که باید از نظرِ مشتریان دور بمانند فراهم می شود.

کابینت فروشگاهی

سادگی و آراستگی کابینت فروشگاهی

سادگی و آراستگی کابینت و قفسه فروشگاهی یک امر قابل توجه به هنگام خرید قفسه فلزی یا قفسه فروشگاهی می باشد. مشتریانی که به فروشگاه های خرده فروشی مراجعه می کنند، به دنبال خریدی آرام، راحت و به دور از سختی و دردسر هستند. اگر تصمیم دارید که برای هر یک از کالاها، کابینت ها و قفسه های خاص و جداگانه ای در نظر بگیرید، یا قصد دارید کالاهای گران قیمت یا لوکس یا برندهای معروفِ خود را در سرقفسه ها جای دهید، یا هر ابتکاری که می خواهید در این سازه ها و محل قرارگیریِ آن ها به خرج دهید، توجه داشته باشید که تمام این تغییرات و چیدمان های قفسه ها و کابینت های فروشگاه تان بایستی در جهت آسان سازی و تسهیل و تسریعِ فرآیند انتخاب کالای دلخواه برای مشتریان باشد.

قفسه فروشگاهی

به علاوه اینکه در کنار کالاهای اساسیِ مورد نیاز مشتریان، کالاهای تکمیلی یا مشابه اما لوکس و گران قیمت را هم بگنجانید تا بتوانید توجه مشتریان را جلب کرده و فروشِ این نوع کالاها را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهید. هر چه یافتن و برداشتنِ کالاهای دلخواه یا مورد نیازِ مشتریان برای آن ها آسان تر باشد، احتمالِ افزایشِ نرخ فروشِ فروشگاه افزایش خواهد یافت. در پایان اینکه همواره قفسه ها و کابینت ها و فضای فروشگاه تان را مرتب و تمیز نگه دارید. هنگام طراحی و ساختِ این سازه ها، هر دو فاکتورِ زیبایی و کارآیی (جادار و قابل دسترسی و سهل الوصول بودن) را در نظر بگیرید تا بتوانید فروش تان را تا حد چشمگیری افزایش دهید.

قفسه بندی فروشگاهی